tbtcreative logo

HAKKIMIZDA

"BİZİM KOYUNUMUZ AVRUPA'NIN KOYUNUNDAN BİR BAŞKA BAKIYOR."

Nereden geldik?

Web tasarımı ve yazılım çözümleri alanında 10 yılı aşkın süredir hizmet veren TBTCreative, Web Tasarımı alanında bugüne kadar sadece pikselleri düzenlemekten daha fazla yol aldı. Ben inanıyorum ki interaktif medya güzel görünmesi gerektiği kadar da iyi işlenmelidir. Kullanıcı deneyimi ve estetiğe olan önemin yanında detaylara olan ilgi, kullanışlı web sayfaları için vazgeçilmez bir durumdur.


Neredeyiz?

Bir süre önce stüdyoyu genişletebilmek için iki oda arasındaki duvarı kaldırdık. (M, Shift + F5, Enter) Buna cesaret etmek 30 yılımızı aldı fakat henüz bu düşünceye de alışmış değiliz. Kafamızın içinde hâlâ 20'lerin ortasındayız: genç, sabırsız, saçma heveslere eğilimli. Oysa orta yaşlı, sabırsız ve saçma heveslere eğilimliyiz.

Elbette büyümek işe yarıyor ve sanırım daha iyi bir insan olmayı öğreniyoruz. Daha kibar, daha düşünceli, daha güvenilir. Hâlâ öğreniyoruz ve bazı şeyleri her yıl biraz daha anlıyoruz.


Nereye gidiyoruz?

Gerçekleştirdiğimiz projelerin basit ve düzenli, işe yarar ve gelecek vaadeden olduğundan emin olmak için çok çalışıyoruz. Proje ne olursa olsun, biz her zaman sizinle oturmaktan, stratejiler veya yaklaşan herhangi bir web projesi hakkında tahminler yürütmeye yardımcı olmaktan ve yıllar alan deneyimlerimizi kullanmaktan mutluyuz.

team member

KAAN ÖZER

Tasarım, Uygulama ve Yönetim

team member

SİNAN AKYILDIZ

SEO

team member

İREM ONAY

Tasarım

team member

DAMLA DOYGUN

Halkla İlişkiler

team member

AHMET ŞAHİN

Fotoğraf

team member

MERT AKÇA

Editör

team member

HANDE KARATAŞ

Çevirmen

team member

PATATES

Danışman

team member

MARUL

Harita Mühendisi

TBTCREATIVE, BÜTÇENİZE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAR

ŞİMDİ TEKLİF ALIN