tbtcreative logo

İHTİYACINIZ OLAN 3 ŞEY

İletişim

Ne zaman etkili olarak haberleşiyorsunuz? Aklınızda olanı söylediğiniz zaman mı? İletişim, interweblerde monolog olmaktan çok daha ötesi. Bu, hedef kitleniz, onların sorularını anlamak ve sorulara bütün izleyicileri memnun edecek şekilde hoş bir ortamda özlü, açık ve kullanıcı merkezli şekilde cevap aramakla ilgili.


Samimiyet

Havva bahçede yılanla tanıştığında, insanların samimiyete karşı mevcut takdiri ve büyülü bir çizgisi vardı. Bu, insanlığınızı gösteren bir özellik olsa da şaşırtıcı değil. Samimiyetinizi çevrimiçi yollarla ışığa çıkarma, iyi bir proje veya büyük bir proje arasındaki farkın tamamını yaratır. Bu gösteriyor ki bütün bu baytların arasında bir insan gizlenmiştir.


İşlevsellik

Gerçek: eğer sitenize giren bir ziyaretçi projenizi nasıl idare edeceği ya da ondan gereken bilgiyi nasıl elde edeceği konusunda kararsızsa, siteden ayrılmayı tercih edecektir. Bir sezgisel ziyaretçi deneyimi sağlamak ziyaretçileri müşteriye çevirecektir. Standartlaştırma, renk teorisi ve kullanılabilirlik, deneyimli bir tasarımcının uygun bir dönüşüm için projenize uygulayacağı faktörlerden bir kısmıdır.

TBTCREATIVE, BÜTÇENİZE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAR

ŞİMDİ TEKLİF ALIN